از انواع مدل النگو پهن چه میدانید؟

با اطمینان میتوان گفت که النگو ساده ترین نوع جواهری‌ست که شما به عنوان مرد یا زن به سراغ استفاده از آن میروید. حتی از دوران مصر باستان نیز، از النگوهایی با جنس طلا به منظور زینت دادن به بازوها و مچ های مردان پرقدرت و یا زنان زیبا و دختران جوان استفاده میشد. امروزه با مراجعه به بازار متوجه خواهید شد که مدل‌های مختلفی از النگو از ظریف‌ترین و پركارترین طرح‌ها گرفته تا حلقه‌ی ساده‌ایی از طلا موجود بوده و شما با توجه به سلیقه خود میتوانید آنها را خریداری نمائید. حتی از النگو به عنوان هدیه ای چند منظوره و دوست داشتنی برای تمامی سنین یاد می شود. در این راستا اگر درباره انواع مدل النگو پهن سوالاتی از شما مطرح شود چه چیزی در رابطه با آن میدانید؟ در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

از انواع مدل النگو پهن چه میدانید؟
از انواع مدل النگو پهن چه میدانید؟

ویژگی های مدل النگو پهن

اگر در نظر دارید که به سراغ خرید انواع مدل النگو پهن بروید، باید بدانید این نوع از النگوها اغلب برای آن دسته از مردان و زنانی مناسب است که دست‌هایی پر و گنده دارند. زیرا النگوها به راحتی به دست آنها چسبیده و جلوه ای خاص و زیبا پدید می آورند. دقت داشته باشید این مدل از النگوها در طرح های مختلف در بازار موجود است و حکاکی های متفاوتی بر روی آنها انجام شده که شما با توجه به سلیقه خود میتوانید آنها را خریداری نمائید. اما به این مسئله توجه ویژه داشته باشید که به دلیل پهن بودن و حکاکی های شلوغ ممکن است در مدت زمانی کوتاه از آنها دلزده شوید. پس تا حد امکان النگوی پهن خریداری شده شما باید ساده باشد. این مدل از النگوها برای میهمانی های رسمی و غیررسمی مناسب است.

نگهداری از النگو

همواره نکات زیادی در رابطه با النگو وجود دارد که باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کنید اما نگهداری از آنها جزء مهمترین موارد است. از همین رو باید بدانید که زیورالات موجود در بازار به دو دسته فلزات قیمتی طلا و نقره تقسیم بندی می شوند. هر چند که سنگ های قیمتی جزء جواهرات محسوب می شوند. برای نگهداری از النگو خریداری شده خود با توجه به جنس آن روش های مختلفی را باید در پیش گیرید. به عنوان مثال اغلب توصیه می شود النگوهای نقره نباید در طولانی مدت زیر آب قرار گیرند. هر چند که این مسئله در رابطه با جواهرات کمی راحت تر است. زیرا علاوه بر نگهداری از بخش فلزی باید توجه ویژه ای هم به بخش جواهر و نحوه نگهداری و شارژ سنگ به کار رفته در آن داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =