اشتباهات رایج نگهداری از مدل دستبند دخترانه

دستبند یکی از رایج ترین زیورآلاتی‌ست که افراد، خصوصا خانم ها برای جلوه دادن تیپ و ظاهر خود به سراغ استفاده از آن میروند. اما نکته اینجاست برای اینکه بتوانید از این دستبندها برای مدت زمانی طولانی استفاده کنید؛ حتما باید نسبت به چگونگی نگهداری از آن اطلاع داشته باشید. هر چند که بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی و البته نگهداری اشتباه، عمر جواهرات خود را کوتاه می کنند و پس از گذشت چند سال مجبور به فروختن، تعویض و عدم استفاده از آنان می شوند. با توجه به این مسئله در نظر داریم در این مقاله برخی از رایج ترین اشتباهات نگهداری از مدل دستبند دخترانه را خدمت شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

اشتباهات رایج نگهداری از مدل دستبند دخترانه
اشتباهات رایج نگهداری از مدل دستبند دخترانه

اجتناب از شستن هر روزه

اکثر خانم ها از به دست داشتن دستبند لذت می برند. اما نکته اینجاست اگر میخواهید این زیور دوست داشتنی، عمر بیشتری داشته باشد از به دست داشتن هر روزه آنها در حین کار کردن جلوگیری کنید. زیرا برخورد زیاد آب میتواند آن را کدر کند و حتی منجر به از بین رفتن آن بشود.

نگهداری در مکان های مختلف

جواهراتتان را کجا نگهداری میکنید؟ مطمئنا بارها برایتان اتفاق افتاده که دستبند خود را گم کنید و یا به خاطر نیاورید که کجا پنهان کرده اید. اما باید بدانید که دلیل گم شدن مدل دستبند دخترانه شما این است که آنها را در مکان های مختلف نگهداری می کنید. برای رهایی از این سردرگمی تمامی جواهرات را در یک جای مخصوص و امن قرار دهید.

قرار دادن جواهرات در معرض دید

یکی از نکاتی که باید به آن توجه ویژه داشته باشید این است که جواهرات و مدل دستبند دخترانه خود را تا حد امکان دور از چشم ها و البته در جایی امن پنهان کنید. این مسئله کمک می کند تا شانس دزدها برای پیدا کردن آنها کمتر شود. اگر خودتان فراموش میکنید که جواهراتتان را کجا پنهان کرده اید باید دقت بیشتری خرج دهید و یا محل آن را در جایی یادداشت کنید.

مدل دستبند دخترانه را در مواد شوینده زیاد غوطه ور نکنید

این مسئله بسیار خوب است که شما به بهداشت اهمیت دهید و هر ازچندگاهی جواهرات و زیورآلاتتان را با استفاده از مواد شوینده شستشو دهید. اما باید به این مسئله توجه داشته باشید که مدت زمان این کار خیلی زیاد نباشد زیرا احتمال این که جواهرات نقره ای شما سیاه و طلاهایتان تغییر رنگ دهد، زیاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =