انتخاب گردنبند دخترانه با توجه به فرم صورت

گردنبند از جمله زیورآلاتی‌ست که مرد و زن با توجه به تیپ و ظاهر خود به سراغ استفاده از آن میروند. این زیور دوست داشتنی که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده؛ در انواع و اشکال و جنس‌های مختلفی در بازار موجود است که افراد با توجه به سلیقه خود میتوانند آنها را خریداری نمایند. اما باید بدانید هر چند نکات بسیار زیادی در انتخاب گردنبند وجود دارد اما یکی از مهمترین آن، توجه به فرم صورت است. به عقیده بسیاری از طراحان مد، شکل و فرم کلی صورت نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب گردنبند دارند. شما با متصور شدن قسمت خارجی صورت خود به یک شکل هندسی ساده به راحتی میتوانید گردنبند دخترانه شیک و متناسب با ظاهرتان انتخاب کنید. حال ما در نظر داریم در این مقاله، توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم تا با آگاهی بیشتری به سراغ خرید گردنبند مورد نظرتان بروید.

انتخاب گردنبند دخترانه با توجه به فرم صورت
انتخاب گردنبند دخترانه با توجه به فرم صورت

انواع فرم صورت برای انتخاب گردنبند دخترانه

همانطور که گفته شد فرم صورت تاثیر بسیار زیادی بر انتخاب گردنبند دخترانه دارد؛ پس آشنایی با انواع فرم صورت میتواند انتخابی آسان تر را پیش روی شما بگذارد. انواع فرم صورت عبارتند از:

  • صورت گرد

آن دسته از افرادی که از صورتی گرد برخوردارند به طور کلی، آزادی عمل بیشتری برای انتخاب گردنبند دخترانه دارند. آنها میتوانند با خیالی آسوده به خرید گردنبندهایی با سبک اپرا، متین، پرنسس و ریسمانی بروند. هر چند که درنظر گرفتن سایز متناسب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

  • صورت کشیده

اگر صورت کشیده‌ای دارید باید گردنبندهایی با طول کم را انتخاب کنید. خرید گردنبندهایی در مدل طوق، چوکر و پرنسس نیز از جمله تنها گزینه‌هایی‌ست که پیش روی شما قرار دارد. زیرا انواع دیگر گردنبند صورتتان را کشیده‌تر از آن چیزی که هست نشان می دهد.

  • صورت قلبی شکل

این دسته از افراد نیز همانند افرادی که صورتی کشیده دارند، محدودیت‌هایی مشابهی دارند. آنها به راحتی میتوانند گردنبندهای چوکر، طوق، پرنسس و… را از جنس طلا و نقره انتخاب نمایند و لذت ببرند.

  • صورت بیضی شکل

اگر صورت شما بیضی شکل است؛ به شما تبریک میگوییم. این نوع از صورت ها به شما این امکان را میدهد تا با هر نوع گردنبندی که تمایل دارید هارمونی کاملی را برقرار کنید. هر چند که به عقیده بسیاری از طراحان پوشیدن گردنبندهای طوق و گاه ریسمانی میتواند چشم ها را به خود خیره کند و البته شبی خاطره انگیز را برای شما به همراه آورد. پس تا حد امکان سعی کنید در ابتدا فرم صورت خود را بشناسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 8 =