انگشتر مناسب دستان شما کدام است؟

همه ما در زندگی‌مان برای یکبار هم که شده انگشتری را به دست کرده ایم. حال این انگشتر از جنس طلا؛ نقره، استیل و یا هر بدلیجات دیگری بوده باشد. امروزه ما در دنیای پیشرفته ای زندگی میکنیم. دنیایی که در هر ثانیه آن ابزاری جدید، مدلی جدید از زیورآلات و حتی تکنولوژی جدید معرفی می شود. این مسئله در رابطه با انگشترهای موجود در بازار نیز صدق می کند. زیرا در حین خرید با انواع مختلفی از مدل مواجه می شویم که انتخاب را کمی سخت می کند. اما نکته اینجاست برای خرید این زیور دوست داشتنی باید به نکاتی توجه داشته باشید از جمله اینکه حلقه مناسب دستان شما کدام است؟ در ادامه به این مسئله میپردازیم.

انگشتر مناسب دستان شما کدام است؟
انگشتر مناسب دستان شما کدام است؟
  • انگشت های با بند انگشت های بزرگ

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که بندانگشت‌های‌تان بزرگ است و نمیخواهید در دید باشد باید حلقه‌ای را انتخاب کنید که توجه ها را از انگشت‌تان دور کرده و به انگشتر جلب کند. هرچند که انگشترهای ضخیم و عریض بهترین گزینه در این راستا می باشد.

  • دستان بزرگ

افراد با دستان بزرگ باید به سراغ حلقه های بزرگ بروید تا استایل شما را هماهنک کند. نکته اینجاست که امروزه انتخاب های بسیار زیادی پیش روی شما قرار دارد. هر چند که انتخاب حلقه های ریز نقش انتخاب مناسبی محسوب نمی شود از همین رو به این نکته توجه داشته باشید.

  • انگشت های بلند و کشیده

اگر شما انگشتان بلند و کشیده دارید، انگشتر هایی که نگین و سنگ های دایره ای و کوچک دارند بر روی انگشتان شما بسیار درخشان تر دیده خواهد شد. شما انتخاب های زیادی برای انگشتان خود دارید که می توانید با کمی سلیقه و خلاقیت به درخشش و زیبایی انگشتان خودتان بیافزایید

  • انگشت های کوتاه

برای این نوع از انگشت ها عرض انگشتر اهمیتی ندارد هدف اصلی بلند تر دیده شدن انگشت است یعنی باید از انگشتر هایی استفاده شود که انگشت شما را بلندتر و کشیده تر نشان دهد. انگشتر هایی که نگین های لوزی و بیضی و مارپیچ دارد انگشت شما را بلند تر نشان خواهد داد.

  • دستان کوچک

اگر شما دستان کوچکی دارید بهتر است نسبت کلی دستانتان را رعایت کنید و به نسبت از انگشتر های کوچکتر و ریزتر استفاده کنید. سایز بزرگ و عریض برای دست های بزرگ مناسب است و انگشتر های ریز برای دستان کوچک. انگشتر هایی با سنگ های گرد و کوچک و یا به شکل قلب می تواند بسیار بر روی دستان شما زیبا جلوه کند

  • انگشت های بلند و باریک

اگر انگشت های شما بلند و باریک هستند حتما باید توجه کنید که این ویژگی را شما با انتخاب انگشتر های نامناسب تشدید نکنید و انگشتر هایی را انتخاب نکنید که انگشت شما را بلند تر و باریکتر نشان دهد. انگشتر با نگین و سنگ های کوچک و حلقه عریض و ضخیم می تواند انگشت شما را کمی عریض تر نشان دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 7 =