با روش صحیح انتخاب یک دستبند ست آشنا شوید

از گذشته تاکنون زیبایی جزء لذت بخش ترین تمایلات درونی بوده و ارتباط مستقیمی با روح و ذات انسان ها داشته است. همین مسئله منجر شده تا همواره افراد در پی زیبایی باشند. دستبند یکی دیگر از زیورآلاتی است که توانسته جایگاه ویژه‌ای را از گذشته تاکنون و در تمدن های مختلف برای خود دست و پا نماید. اما نکته اینجاست که برای انتخاب و استفاده از دستبند ست باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید. در این مقاله با توجه به اهمیت موضوع، توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

با روش صحیح انتخاب یک دستبند ست آشنا شوید
با روش صحیح انتخاب یک دستبند ست آشنا شوید

انتخاب صحیح دستبند ست

امروزه انواع مختلفی از دستبند ست در بازار موجود می باشد انواعی از جنس طلا، جواهرات فلزی، نقره، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و…. که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. انتخاب صحیح هر کدام از انواع این زیورالات میتواند لباس و ظاهر شما را جذاب تر و زیباتر از همیشه جلوه دهد. این نکات میتواند انتخاب را برای شما آسان کند.

– همانطور که گفته شد امروزه انواع مختلفی از دستبند ست در بازار موجود است که این مسئله افراد را در حین خرید سردرگم می کند. باید بدانید با محدود کردن انتخاب میتوانید قدمی بزرگ در این راستا بردارید. شما باید با توجه به لباس، ظاهر و البته سبک سلیقه‌تان به سراغ رنگ ها و طرح هایی بروید که مکمل شما باشد.

– تعیین رنگ پوست یکی از مهمترین مراحل انتخاب دستبند ست می باشد. این جواهر زینتی در زیباسازی پوست شما تاثیر بسیار زیادی دارد پس در انتخاب و استفاده از آن به رنگ پوستتان توجه ویژه ای داشته باشید تا جلوه و نمای بیشتری را از آن دریافت کنید. به طور کلی سه گونه تن پوستی وجود دارد: گرم، سرد و خنثی. اشخاصی که پوستی گرم دارند دارای ته رنگ زرد، هلویی یا طلایی رنگ هستند و اگر در برابر خورشید قرار گیرند، خیلی زود برنزه میشوند. سیاه رگ های این دسته اشخاص از زیر پوست بـه رنگ سبز مشاهده می شود. این دسته از افراد باید به سراغ انتخاب دستبندهای طلا یا بدل که با طلا آبکاری شده اند بروند. این مسئله در انتخاب سایر زیورآلات نیز صدق می کند. هر چند که طلای سرخ و سفید نیز میتواند بر روی تن پوستی آنها بسیار مناسب باشد. هر چند که استفاده از دستبندهای چرم میتواند انتخاب مناسبی برای آنها به حساب آید.

– افرادی که تن پوست آنها سرد است، ته رنگ صورتی، قرمز یا آبی دارند و اگر در معرض آفتاب باشند، پوستشان می سوزد. سیاه رگ های این افراد از زیر پوست بـه رنگ آبی مشاهده می شود. استفاده از دستبند ست نوع نقره یکی از بهترین انتخاب هاست چون مدل های نقره درخشش و زیبایی خاصی داشته و جلای بیشتری به دست شما می دهد. مدل های نوع چرم نیز میتواند بر روی دست این افراد بسیار زیبا ظاهر شود. اشخاصی با تن پوست خنثی، شامل یک ترکیب از تن های سرد و گرم هستند. پوست این افراد اغلب قبل از سوختن برنزه می شود. اگر قادر نیستید تشخیص دهید کـه سیاه رگ شما آبی رنگ است یا سبز، پس شما دارای تن پوست خنثا هستید. این دسته از افراد برای انتخاب دستبند ست باید به سراغ طرح های طلای زرد یا نقره و طیف گسترده و بسیار وسیعی ای از رنگ ها بروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 14 =