با قوانین خرید دستبند آشنا شوید

هیچوقت نباید از اهمیت زیورآلات در ظاهر و زیبایی خود غافل شوید. این کوچک های دوست داشتنی به راحتی و در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل نقش خود را در تغییر استایل شما ایفا می کنند. اما نکته اینجاست که شما دقیقا باید بدانید که چه مدل اکسسوری برای تیپ و استایل شما مناسب است. زیرا کوچکترین اشتباهی میتواند تمام آن چه را که زحمت کشیده اید بر باد دهد. یکی از این زیورآلات دوست داشتنی دستبند است. دستبندها که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند و انواع مختلفی از آن در بازار موجود است باعث شده تا طراحان و متخصصان زیبایی، قوانینی را برای خرید دستبند تعیین کنند. که در ادامه به معرفی و شرح برخی از آنها میپردازیم. با ما همراه باشید.

با قوانین خرید دستبند آشنا شوید
با قوانین خرید دستبند آشنا شوید

خرید دستبند طلا یا نقره

از مهمترین نکاتی که در حین خرید دستبند یا هر اکسسوری دیگری باید به آن توجه کنید تناسب تناژ آن با پوست شماست. متخصصان پوست ها را به سه دسته سرد، گرم و خنثی تقسیم بندی می کنند و می‌گویند اگر تناژ پوستی شما گرم است زیورآلات طلا، تناژ پوست سرد، طلای سفید یا نقره و تناژ پوست خنثی هر دو مورد طلا و نقره بهترین گزینه‌ای است که میتوانید انتخاب کنید. اگر هم نسبت به تناژ پوستی خود اطلاعی ندارید میتوانید دستتان را در معرض نور طبیعی خورشید قرار دهید اگر رنگ رگ‌های مچ دستتان سبز باشد شما پوستی گرم يا اگر آبی باشد پوستی سرد و اگر در تشخیص رنگ آن ناتوانید پوست شما خنثی می باشد.

کدام دستبند را انتخاب کنم؟

وقتی فکر خرید زیورآلات در ذهنتان ایجاد می شود اینکه کدام یک از زیورآلات موجود را خریداری کنید کمی سخت خواهد شد خصوصا زمانی که انواع مختلفی از زیورآلات در بازار موجود می باشد. باید بدانید در حین خرید دستبند قوانین خیلی پیچیده ای را پیش رو ندارید. اما همواره توصیه می شود کسانی که مچ دستشان ظریف است؛ اما دست‌هاي‌ کشیده‌اي دارند این امکان برایشان وجود دارد که از انواع سایزهای دستبند استفاده کنند و یا اگر سایز یک اکسسوری برای آنها بزرگ باشد باز هم استفاده از آن ظاهر زشت و نامتناسبی را برایشان ایجاد نمی کند. اما اگر مچ دست شما خیلی توپُر باشد، بهتر است از دستبندهای نازک استفاده نکند و سراغ سایزهای متوسط برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =