ترفندهایی برای نگهداری از بدلیجات استیل

همه ما به داشتن کلکسیونی زیبا از بدلیجات و زیورآلات علاقمند هستیم و به نوعی به داشتن آنها افتخار می کنیم و لذت می بریم. جواهرات احساسی شگفت انگیز و بی نظیر بودن مانند برترین زیبایی را در افراد به وجود می آورند.  انگشتر ازدواجتان – دستبند مادربزرگتان – و گردنبند همسرتان که در عید هدیه داده اید که در پشت همه ی آنها مفاهیمی دیگری نهفته است. هر چند که امروزه انواع مختلفی از زیورآلات و بدلیجات با جنس های متفاوت در بازار موجود می باشد اما نکته اینجاست برای اینکه بتوانید از بدلیجات خود همچون بدلیجات استیل به درستی نگهداری کرده و برای مدتی طولانی به استفاده از آنها بپردازید باید شرایط خوب و امنی را برایشان به وجود آورید. در این مقاله برخی از ترفندهای موجود را خدمت‌تان شرح می دهیم. با ما همراه باشید.

ترفندهایی برای نگهداری از بدلیجات استیل
ترفندهایی برای نگهداری از بدلیجات استیل

جای نگهداری از بدلیجات استیل

بهترین توصیه ای که در این راستا وجود دارد این است که بدلیجات استیل، زیورآلات و جواهرات خود را همواره در جایی خشک و تمیز نگهداری کنید. مانند جعبه جواهرات یا اینکه زیورآلات خود را با پارچه ای نرم بپوشانید. وقتی یک تکه زیورآلات جدید خرید می کنید در یک جعبه یا یک قابی که مخصوص حفاظت از آن طراحی شده است را به شما تحویل میدهند بهتر است تا مدت ها از زیورآلات جدید خود در همان جعبه نگهداری کنید. معمولا زمانی که آن جعبه دستخوش تغییراتی می شود بهترین زمان برای تعویض جای نگهداری است. حتی بعضی جعبه های دارای پارچه ای ضدلکه و فوق العاده نرم هستند که به شما کمک میکنند تا جواهراتتان به مدت طولانی تازه و لوکس دیده شوند.

سازمان دهی جواهرات

یکی دیگر از روش های نگهداری از بدلیجات استیل این است که همواره آنها را مرتب، تمیز و سازمان یافته بگذارید. این کار فواید زیادی را با خود به همراه دارد. از جمله اینکه در زمان استفاده به راحتی میتوانید آنها را پیدا کنید، از برخورد آنها به یکدیگر و آسیب دیدگی و حتی خراش افتادگی جلوگیری به عمل می آورید. درواقع زمانی که آنها را در جعبه ای میگذارید در زمان جابجایی یا برداشتن یک تکه زیورآلات از داخل جعبه و یا به هر عنوانی که باعث می شود زیورآلات به هم برخورد کرده و همدیگر را بسایند ریسک بزرگی کرده اید! از بهترین روش های موجود این است که جعبه های جداگانه ای را برای جواهرات کوچک و یا ریز و جعبه ای دیگر را برای جواهرات بزرگ در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − دو =