خرید دستبند سنگی دخترانه

وقتی به فکر خرید دستبند سنگی دخترانه می افتید مطمئنا نکات بسیار زیادی ذهن شما را به خود مشغول می کند. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید در زمان طراحی طلا و جواهر، اکثر طراحان پس از تولید یک قطعه شیک و زیبا برای زیباتر کردن آن، به این فکر می کنند که استفاده از کدام سنگ میتواند در این راه به آنان کمک کرده تا قطعه‌ای زیباتر، فوق العاده تر و قابل تحسین تر را به بازار ارائه دهند. سنگ های مختلفی امروزه در بازار وجود دارد که هرکدام از آنها ویژگی منحصر به فرد خود را دارند که برای خرید دستبند سنگی باید نسبت به آنها اطلاعات کاملی داشته باشید. از همین رو در این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه می دهیم.

خرید دستبند سنگی دخترانه
خرید دستبند سنگی دخترانه

شناخت انواع سنگ برای خرید دستبند سنگی دخترانه

  • سنگ سیترین

سنگ سیترین که از آن تحت عنوان هدیه ای از خورشید یاد می کنند نوعی کوارتز با ناخالصی آهن است که از تفاوت‌های آن با سنگ آمیتیس میتوان به میزان اکسیداسیون آهن اشاره کرد. سنگ سیترین به دومین چاکرای بدن ( چاکرای خاجی) اشاره دارد و  انرژی گرم و آرامش بخش خورشید را به همراه دارد به همین دلیل باعث افزایش انرژی مثبت و کاهش انرژی منفی می شود و همچنین به عنوان یک پاک کننده قوی برای ذهن به کار می رود. به همین دلیل است که در حین خرید دستبند سنگی دخترانه یکی از پیشنهادات، سنگ سیترین است.

  • سنگ آمیتیس

محال است به سراغ خرید دستبند سنگی دخترانه بروید و با سنگ آمیتیس روبرو نشوید و یا خرید آن را به شما پیشنهاد نکنند. آمیتیس یک سنگ بنفش رنگ است که نام آن از کلمه ای یونانی به معنای «مست نشده» گرفته شده است. سنگ آماتیس یک پادزهر قوی در برابر مستی است و علت نام گذاری آن به یک افسانه در زمان یونان باستان بر می گردد رنگ بنفش سنگ آماتیس در اثر رسوبات آهن و آلومینیوم و اشعه طبیعی ایجاد می شود. سنگ آماتیس اشاره به آخرین چاکرای بدن ( چاکرای تاج) دارد. خواص شفا دهنده ی این سنگ بسیار زیاد است و بیشتر از آن به عنوان یک محافظ استفاده می کنند. این سنگ ضد اضطراب و استرس است و افکار منفی را از ذهن انسان دور می کند.

  • سنگ پریدوت

یکی دیگر از سنگ های قیمتی موجود در بازار، سنگ پریدوت است. این سنگ برخلاف سایر سنگ های موجود، تنها در یک رنگ، یعنی سبز کمرنگ یا سبز آهنگی موجود می باشد. به گفته محققان و متخصصان مد و زیبایی در زمان های قدیم اعتقاد بر این بود که پریدوت هدیه مادر طبیعت برای جشن سالانه به وجود آمدن دنیای جدید است. سنگ پریدوت بیشتر در مصر وجود دارد. این سنگ به سومین چاکرای بدن (چاکرای شبکه خورشیدی) در ارتباط است و بر روی اندام های آن قسمت از بدن اثر درمانی دارد و گفته می شود برای درمان اکثر بیماری‌های کبدی، مشکلات گوارشی و بیماری های کلیه و مثانه موثر عمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =