راهنمای استفاده از گوشواره آویز

از جمله بهترین روش هایی که برای روح و جلا بخشیدن به پوشش و لباس وجود دارد و میتوان با کمک آن در مجالس و میهمانی‌ها درخشید؛ استفاده از «زیورآلات» است. زیورآلات که از گذشته تاکنون به عنوان بخش جانبی و تزئینی پوشش شناخته شده‌است، در صورتی که استفاده درستی از آنها به عمل نیاید میتواند منجر به‌ برهم زدن کل ظاهر شما شود. از همین رو نباید انتظار داشته باشید که بخش‌های زینتی پوشش همواره به عنوان بخش جانبی به حساب آیند زیرا یک اشتباه کوتاه در استفاده از آنها میتواند همه چیز را خراب کند. یکی از این زیورآلات دوست داشتنی گوشواره آویز است. این دسته از گوشواره‌ها که اغلب برای لباس‌های باز مورد استفاده قرار میگیرند این روزها طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده‌اند. با توجه به این مسئله در نظر داریم توضیحاتی را در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

راهنمای استفاده از گوشواره آویز
راهنمای استفاده از گوشواره آویز

گوشواره آویز و چگونگی استفاده از آن

برای استفاده از گوشواره آویز باید بدانید شما میخواهید زیورآلاتتان دیده شود، پس باید در انتخاب آن توجه ویژه‌ای به لباس هایتان داشته باشید. به عقیده بسیاری از متخصصان و طراحان مد زیورآلات بزرگ باید با لباس های ساده استفاده شوند. به همین دلیل است که گفته می شود یک پیراهن مشکی با گوشواره و نهایت یک دستبند میتواند جلوه‌ای خاص به وجود آورد و توجه دیگران را به سمت خود جلب نماید. شما باید این مسئله را در نظر داشته باشید که گوشواره‌های براق و برجسته از زیبایی بسیار بالایی برخوردارند و جزء اولین مواردی به شمار می آیند که میتوانند در جلب توجه دیگران موفق عمل کنند. از همین رو برای خرید و استفاده از آنان به این نکته توجه کنید. زیرا استفاده از این نوع گوشواره‌ها باعث می شود تمامی توجه‌ها به سمت گوش‌ها و زیورآلاتتان بیاید.

نکته دیگر به فرم کلی صورت شما برمیگردد؛ اینکه آیا گوشواره آویز متناسب با فرم صورت شما هست یا خیر. برای درک این مسئله شما باید آشنایی کاملی به فرم صورتتان که شبیه‌سازی شده با اشکال هندسی‌است داشته باشید. در این صورت میتوانید گوشواره‌ای را انتخاب کنید که با شکل صورت و ویژگی‌های چهره شما همخوانی داشته باشد. البته در نظر گرفتن رنگ و فرم گوشواره نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. برای استفاده از گوشواره آویز سنگدار؛ موهایتان حتما باید رنگ برق دار باشد و البته خیلی بلند نباشد. دقت داشته باشید اینجا صحبت از تعادل و توازن است. اگر موهایی فر و یا حالت دار دارید استفاده از گوشواره های بزرگ میتواند انتخاب مناسبی برای دیده شدن باشد خصوصا اگر موهایتان را پشت گوش بیاندازید و آرایشتان با گوشواره هماهنگی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 4 =