راهنمای انتخاب گیره سر

از گذشته تاکنون، مو به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های زیبایی شناخته شده است. به گونه ای که افراد با کمک ابزارها و زیورآلات مختلف در تلاش اند تا زیبایی و جلوه ای خاص برای آن فراهم آورند. گیره سر از جمله متنوع ترین و البته پرطرفدارترین این زیورآلات است که به افراد این امکان را می دهد تا موهای خود به شکلی کاملا ماهرانه و زیبا ببندند. هر چند که امروزه برخی از این گیره ها جنبه تزئیناتی نیز به خود گرفته اند. اگر به دنبال خرید و انتخاب یکی از انواع گیره ها هستید؛ باید بدانید هر یک از گیره های سر موجود در بازار، از کاربرد خاصی بهره مندند و برای مدل موی خاصی طراحی شده اند. با توجه به اهمیت به این موضوع و طرفداران بیشمار گیره در نظر داریم راهنمای جامعی از انتخاب گیره ها خدمت شما ارائه دهیم.

راهنمای انتخاب گیره سر
راهنمای انتخاب گیره سر
  • گیره سر انبری

از این گیره سر به منظور جمع کردن و البته محکم کردن مو استفاده می شود. شما میتوانید از این مدل گیره به منظور بستن موهایتان به شکل دم اسبی و البته نیمه بسته بهره گیرید. البته اگر موهایتان چتری است میتوانید با جمع کردن آنها، از ریختن موها به جلو چشم جلوگیری کنید. این گیره در انواع و طرح ها و سایزهای مختلفی در بازار موجود می باشد. هر چند که گیره پاپیونی از جمله محبوب ترین ها در میان آنان است. استفاده از این گیره بسیار ساده است تنها باید در حین خرید سایز آن را متناسب با وزن موهایتان انتخاب کنید.

  • گیره سر تق تقی

این گیره که یک گیره فلزی کوچک است؛ در زمان بسته شدن صدایی شبیه به کلیک را از خود منتشر می کند. هر چند که این گیره اکثرا توسط دختر بچه ها مورد استفاده قرار میگیرد اما امروزه با توجه به تنوع بسیار زیاد این محصول و البته مد روز زنان بالغ نیز به سراغ بهره گیری از آن رفته اند. برای استفاده از آن نیز فقط کافیست تا گیره سر را بر روی موهایتان قرار داده و سپس آن را ببندید.

  • سنجاق سر

یکی دیگر از انواع گیره سر؛ سنجاق است. این سنجاق ها که از یک طرف باز و طرف دیگر بسته هستند در ابعاد کوچک و بزرگ در بازار موجود می باشد و اکثرا به عنوان زیوری زینتی مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه بهره گیری از سنجاق هایی که شامل اشیای تزئینی همانند گل هستند بسیار باب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هفده =