راهنمای خرید دستبند النگویی

همه ما به این مسئله آگاهی داریم که زیورآلات نقش عمده‌ای را در زیبایی و جذابیت هر فرد ایفا می‌کند. به همین دلیل است که امروزه آقایان و خانم‌ها با وجود گرانی طلا و نقره باز هم به سراغ خرید انواع مختلف این نوع از زیورآلات می‌روند. یکی از انواع این زیورآلات؛ که در طی چندین سال گذشته طرفداران زیادی را به خود مشغول کرده دستبند النگویی است. این از دستبندها که در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد تمامی طیف سلیقه ها را پوشش داده و افراد میتوانند با توجه به سلیقه خود آنها را انتخاب کنند. اما نکته اینجاست که در حین خرید این دستبندها همواره باید به نکات و مسائلی توجه داشته باشید. در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید دستبند النگویی
راهنمای خرید دستبند النگویی

دست راست یا چپ

وقتی به سراغ خرید دستبند النگویی میروید یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید به آن توجه داشته باشید این است که دستبند مربوطه را در کدام دست بیاندازید. دست راست یا چپ؟ در وهله اول راحت ترین پاسخی که به این سوال میتوان داد این است که شما با استفاده از این دستبندها در کدام دست احساس راحتی می‌کنید؟ راست دستید یا چپ دست؟ آیا از النگو یا النگوهای دیگری نیز بهره میگیرید؟ اگر همراه با النگو هایتان قصد استفاده از ساعت یا دستبند را دارید بهتر است النگو را دست راست و ساعت یا دستبند را در دست چپ ببندید ولی اگر فقط از النگو استفاده می کنید دست چپ می تواند گزینه مناسب تری باشد. هنگام خرید دستبند مدل النگو این مورد را در نظر داشته باشید که خصوصا النگو های ظریف یا جواهر نشان می توانند بر اثر ضربه آسیب ببینند یا بشکنند پس بهتر است برای راست دست ها النگو در دست چپ باشد و بلعکس.

اندازه دستبند النگویی

دستبند النگویی مانند سایر دستبندهای موجود در بازار قابلیت تغییر سایز را ندارد. از همین رو در حین خرید باید به این مسئله (انتخاب سایز مناسب) توجه زیادی داشته باشید. از جمله اینکه سایز مچ دستتان را بدانید، اینکه در حین خرید دستبند شما خیلی گشاد نباشد که به راحتی خارج شود و یا آنقدر تنگ نباشد که در صورت رشد دست به سرعت برایتان تنگ شود. این مسئله در رابطه با کودکان بسیار صادق است. اغلب توصیه می شود که در حین خرید شخص مربوطه را همراه خود داشته باشید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هفده =