راهنمای خرید دستبند زنانه با توجه به رنگ پوست

اگر جزء علاقمندان به زیورآلات هستید، مطمئنا متوجه این مسئله شده اید که تنوع بیش از حد دستبندها، گوشواره ها، گردنبندها و… گیج کننده است. از همین رو شما میتوانید با محدود کردن دایره انتخاب های خود و با توجه به تناژ پوستی تان بهترین انتخاب را داشته باشید و مطمئن باشید که زیورآلات خریداری شده شما با لباس و مراسم مورد نظر به طور کامل همخوانی دارد. با توجه به این مسئله در این مقاله در نظر داریم برای خرید دستبند زنانه راهنمایی را متناسب با رنگ پوستی تان برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

خرید دستبند زنانه

قبل از اینکه به سراغ تناژ پوستی برویم، باید به این مسئله آگاه شوید که اگر مچ دستی ظریف و لاغر دارید، استفاده از دستبندهای ضخیم و در ابعاد بزرگ می تواند جلوه ای خاص برای دستتان به همراه داشته باشد. معمولا دستبندهایی با عرض 5 سانتی متر، مچ دست را کوچک و البته دست را بلندتر نمایش می دهد که این مسئله میتواند در انتخاب دستبند بسیار کمک کننده باشد. حتی این امکان برای افراد وجود دارد که به سراغ استفاده از دستبندهای کاف یا بزرگ و ضخیم بروند که کاملا اندازه مچ دستشان است. در آن صورت نیز باز هم به نتیجه مطلوب یعنی زیبایی دست هایشان و البته متناسب بودن آن با لباس و مراسم خواهند رسید.

راهنمای خرید دستبند زنانه با توجه به رنگ پوست
راهنمای خرید دستبند زنانه با توجه به رنگ پوست

تاثیر رنگ پوست بر خرید دستبند زنانه

یکی از مواردی که در حین خرید دستبند زنانه باید به آن توجه داشته باشید، رنگ پوست است. در واقع دستبند زنانه برای اینکه نمای بیشتری بر روی دست از خود نشان دهد باید با رنگ پوست همخوانی داشته باشد. از همین رو باید بدانید که به طور کلی سه نوع تن پوستی وجود دارد:

  • گرم
  • سرد
  • خنثی

افرادی که از رنگ پوست گرم برخوردارند اغلب توصیه می شود که به سراغ دستبندهای طلا و یا ابکاری شده با طلا بروند. هر چند که استفاده از طلای سفید و حتی دستبندهای چرم میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای این دسته از افراد به شمار آید. نکته اینجاست که این قانون برای تمامی زیورآلات و جواهرات دیگر اعم از گردنبند و… نیز صدق می کند.

خرید دستبند زنانه برای افرادی که از پوست سرد برخوردارند به مراتب آسان تر از افرادی‌ست که پوست گرم دارند. این دسته از افراد باید به سراغ دستبندهایی بروند که درخشش خاصی دارند. به عنوان مثال دستبندهای نقره رو تن‌های پوست سرد جلوه ای به مراتب خاص و ماندنی از خود به جای میگذارند. هرچند که استفاده از دستبندهای ظریف برای این دسته از افراد بسیار مناسب است.

پوست های خنثی که ترکیبی از رنگ پوست های گرم و سرد را به خود اختصاص داده اند میتوانند از هر دو نوع دستبندهای زرد یا نقره و طیف گسترده ای از رنگ های دیگر استفاده نمایند. هر چند که معمولا توصیه می شود تا آنها دستبند را بر روی دستشان قرار دهند و سپس  هر مدل و رنگی که به دستشان می آید را انتخاب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 17 =