ست کردن مدل گوشواره بخیه ای با لباس

گوشواره جزء پرطرفدارترین زیورآلاتی‌ست که در طی چندین سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته است. این زیور دوست داشتنی که میتواند در جنس های مختلف از جمله طلا، نقره، استیل، مس، برنج و… طراحی و به بازار ارائه شود؛ مدل های متفاوتی را نیز به خود اختصاص داده است. از جمله این مدل ها میتوان به مدل گوشواره بخیه ای اشاره کرد. این مدل گوشواره که به نوعی به بایدهای تیپ و ظاهر زنان تبدیل شده فارغ از طرح آن منجر خوشتیپ‌تر دیده شدن شما می شود. اما نکته مهمی که در این راستا وجود دارد این است که برای ست کردن این مدل از گوشواره بخیه ای با لباس مربوطه به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ در این مقاله به بررسی این نکات میپردازیم.

ست کردن مدل گوشواره بخیه ای با لباس
ست کردن مدل گوشواره بخیه ای با لباس

مدل گوشواره بخیه ای و نکات مرتبط برای ست کردن با لباس

برای اینکه بتوانید در ست کردن گوشواره بخیه ای با لباس هایتان موفق عمل کنید باید این مسئله را در نظر بگیرید که این گوشواره اکثرا به عنوان تکمیل کننده تیپ و زیبایی ظاهری شما باید مورد استفاده قرار گیرند. اگر گوشواره بخیه ای مورد نظر شما از جنس طلا می باشد تا حد امکان لباس هایتان باید از طرح و رنگ های خنثی تشکیل شده باشد. زیرا تنها در این صورت است که نما و جلوه گوشواره نمایان شده و مورد توجه افراد قرار میگیرد. به عنوان مثال اگر شما یک لباس کلاسیک ساده و مشکی به تن کرده اید و یا یک پیراهن شیک به رنگ سفید را خریداری کرده اید ؛ مطمئنا اگر گوشواره بخیه ای شما به رنگ طلا باشد میتواند زیبایی تیپ شما را دو چندان کند. پس هیچ گاه این مسئله را به دست فراموشی نسپارید.

همانطور که گفته شد گوشواره بخیه ای در طرح ها و مدل های مختلفی در بازار موجود می باشد. حال اگر رنگ گوشواره شما به رنگ سنگ های قیمتی مانند یاقوتی، زمردی، آبی تیره یا بنفش باشد مطمئنا لباسی به رنگ زرد، طلایی و از این قبیل رنگ ها میتواند هارمونی بسیار شیکی را در این راستا پدید آورد. به زبان ساده‌تر باید بگوییم، رنگ طلایی و سنگ‌های قیمتی همیشه با هم ست هستند. پس لباسی که رنگ این جواهرات را داشته باشد، با گوشواره طلا هم ست خواهد شد. البته به تن کردن لباس هایی به رنگ پاستیلی نمیتواند مانع شما از پوشیدن گوشواره بخیه ای شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =