مدل النگو طلا یا نقره بخریم؟

از گذشته تاکنون خصوصا در ایران، النگو جزء پرطرفدارترین الکسسوری هایی بوده که زنان به سراغ استفاده از آن میروند. مدل های مختلفی اعم از نقره و طلا از این زیور دوست داشتنی در بازار موجود می باشد که افراد با توجه به سلیقه خود میتوانند به سراغ انتخاب آن بروند. اما نکته اینجاست در طی سال های گذشته با توجه به افزایش ناگهانی و بسیار بالای طلا، خرید النگو در کشور کاهش یافته و افراد به سراغ خرید نمونه های بدلی یا نقره رفته‌اند. اما سوالی که ذهن بسیاری از خانم ها را به خود مشغول کرده این است که آیا مدل النگو نقره خواص و فوایدی را با خود به همراه دارد؟ در این مقاله در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

مدل النگو طلا یا نقره بخریم؟
مدل النگو طلا یا نقره بخریم؟

مدل النگو نقره سود بیشتری دارد

بسیاری از خانم ها بر این عقیده اند که با خرید طلا به نوعی به پس انداز و سرمایه گذاری میپردازند. اما باید بدانید این مسئله تنها زمانی امکانپذیر خواهد بود که شما طلایی دست دوم یا مستعمل خریداری کرده باشیدو  هیچ اجرت ساخت و مالیات و سود و… نپردازید. و در واقع فقط پول وزن طلا را به گرم بدهید در غیر این صورت قطعا در زمان فروش مخصوصا در کوتاه مدت ضرر خواهید کرد. اما با توجه به آماری که در این راستا منتشر شده در طی سالیان اخیر نقره رشد قابل توجهی را در برابر طلا از خود نشان داده و نکته مثبت دیگر اینجاست که در زمان فروش نقره به دلیل پایین بودن اجرت ساخت و مالیات و… بسیار کمتر از طلا، متحمل ضرر خواهید شد. این مسئله یکی از دلایلی‌ست که افراد را به سراغ خرید مدل النگو نقره میکشاند.

هزینه پایین النگو نقره

یکی از مهمترین مسائلی که در حین خرید مدل النگو باید به آن توجه داشته باشید قیمت آن است. در واقع افراد اکثرا تلاش می کنند تا با توجه به بودجه خود النگو مورد نظرشان را خریداری نمایند. با توجه به این مسئله خرید النگو طلا در حال حاضر چیزی بیشتر از 2 میلیون تومان است، خانم ها ترجیح می دهند همان النگو را از جنس نقره یا آبکاری طلای سفید یا زرد تهیه نمایند که تشخیص آن برای دیگران تقریبا غیرممکن باشد. این مسئله نیز از دیگر نکاتی‌ست که به افراد کمک میکند برای خرید مدل النگو نقره تمایل بیشتری از خود نشان دهند زیرا هر موقع که تمایل داشته باشند میتوانند با قیمتی پایین آن را تعویض نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =