نکاتی برای خرید بدلیجات شیک

امروزه اکثر خانم ها به جای اینکه هزینه های زیادی را صرف خرید زیورآلات طلا کنند، تمایل و رغبت بیشتری برای خرید بدلیجات طرح طلا دارند. از مهم ترین دلایل آن نیز تنوع بالا و همچنین قیمت پایین تر میباشد. در کنار اینها شباهت بسیار زیاد زیورآلات طرح طلا به طلا میباشد و اگر نوع با کیفیت آن خریداری شود تا مدت ها هم زیبایی و جلوه ی خود را حفظ میکند و هم نیاز شما را از داشتن یک زیورآلات باکیفیت برطرف میکند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید باید بدانید که نکات بسیار زیادی برای خرید بدلیجات شیک وجود دارد. از همین رو در این مقاله در نظر داریم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نکاتی برای خرید بدلیجات شیک
نکاتی برای خرید بدلیجات شیک

آشنایی با انواع جنس برای خرید بدلیجات شیک

همانطور که گفته شد امروزه استفاده از بدلیجات در میان خانم ها و آقایان بسیار باب شده و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. اما نکته اینجاست برای خرید این محصولات کدام یک انواع جنس های موجود میتواند نیاز شما را برطرف سازد و علاوه بر آن با سلیقه شما همخوانی داشته باشد؟ پس بهتر است با انواع جنس بدلیجات آشنا شوید.

  • آب نقره:

اگر برای خرید بدلیجات شیک به سراغ زیورآلاتی با آب نقره رفته‌اید باید بدانید که ضخامت روکش آب نقره بر روی بدلیجات متفاوت است. هر چند که آب نقره شباهت بسیار زیادی به نقره دارد اما آب نقره پس از گذشت مدتی زرد شده و تغییر رنگ می دهد.

  • تیتان:

تیتان، این فلز دوست داشتنی رنگ سفیدی دارد اما با این تفاوت که براقیت آن هیچ گاه به پای طلای سفید نمیرسد. هر چند که کیفیتی معمولی تر از نقره دارد و پس از گذشت مدتی و با استفاده مداوم به دلیل ترکیب شدن با عرق بدن انسان رنگ و جلای خود را از دست می دهد.

  • رادیوم

این فلز بهتر از دو نوع دیگر است و حتی با ضخامت های کم، عمر طولانی دارد و خیلی دیر رنگ و نمای آن تغییر می کند. رادیوم بسیار کم به پوست های حساس صدمه میزند. معمولا بیشتر افراد به راحتی از این فلز می توانند استفاده کنند.

  • استیل:

این فلز به ندرت حساسیت می دهد و رنگ مخصوص به خود دارد و با فلز دیگری قابل مقایسه نیست. به هیج وجه تغییر رنگ نمی دهد و ماندگاری آن بسیار بالاست. قیمت آن بستگی به کیفیت آن دارد.همچنین شرکت های معتبر با قیمت های بسیار بالا در کارهایشان از این نوع فلز استفاده می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + پانزده =