چه قوانینی برای پوشیدن پابند دخترانه وجود دارد؟

یکی از زیباترین آرایش‌ها و زینت‌هایی که خانم ها از دوران باستان تا به امروز مورد استفاده قرار داده‌اند پابند یا همان خلخال است. همانطور که از اسمش پیداست، پابند زنجیر یا ابزار زینتی‌ست که به دور مچ پا بسته خواهد شد. این زنجیر دوست داشتنی در ابتدا در هندوستان و در بین اعراب برای زیباتر دیده شدن پای زنان مورد استفاده قرار گرفت هر چند که در ابتدا تابو وجود داشته که زنان متاهل باید از آن استفاده نمایند. اما امروزه و در دنیای امروزی بسیاری از دختران از آن بهره میبرند. اما تاکنون به این سوال فکر کرده اید که چه قوانینی برای پوشیدن پابند دخترانه وجود دارد؟ در این مقاله در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  • پابند در کدام مچ پا باید پوشیده شود؟

امروزه در زمانه‌ای زندگی میکنیم که تمامی مرزها مخدوش شده و کمتر چیزی افراد را با ترش مواجه می کند. در واقع تمامی کلیشه ها و سنت ها به هیچ تبدیل شده و این مسئله در رابطه با پابند نیز صدق میکند. به‌گونه ای که از چندین سال گذشته پابند دخترانه نیز بسیار باب شده و طرفداران زیادی را نیز پیدا کرده است. از همین رو هیچ اهمیتی ندارد که پابند را در پای چپ و یا راستتان بپوشید. اما به طور کلی پوشیدن پابند در پای چپ جنبه‌ی بهتری دارد.

چه قوانینی برای پوشیدن پابند دخترانه وجود دارد؟
چه قوانینی برای پوشیدن پابند دخترانه وجود دارد؟
  • به سبک لباستان توجه کنید

اگر در نظر دارید که از پابند استفاده کنید باید این مسئله را در نظر داشته باشید که سبک لباس شما چیست. آیا تاجرید؟ مطمئنا پابند نمیتواند مناسب شما باشد. آیا ورزشکارید؟ باز هم پابند مناسب شما نیست. در واقع پابند دخترا بیشتر متناسب با سبک بوهمی و سنت شکنی در لباس پوشیدن همخوانی دارد. هر چند که پوشیدن پابند با دامن کوتاه یا پیراهن کوتاه، شلوارک یا ساق شلواری بسیار متداول است. به طور کلی میتوان گفت که هر سبک لباس غیررسمی که ناحیه مچ پا را برهنه بگذارد با پابند متناسب خواهد بود.

  • پاهای زیبایی داشته باشید

برای اینکه پابند دخترانه شما نمود بیشتری پیدا کند باید پاهای زیبایی داشته باشید. پاهایی عاری از هرگونه پینه، میخچه. سعی کنید پاهایتان را تا حد امکان پدیکور کرده و بی عیب و نقص نگهدارید. اگر پاهای لاغری داری استفاده از پابندهای نازک فلزی یا حتی پابندهای نازک پلاستیکی میتواند انتخاب مناسبی باشد. اما در غیراینصورت پابندهایی را انتخاب کنید که کمی زلم زیمبو داشته و آویزان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =