چگونه از دستبند سواروسکی خود مراقبت کنیم

سواروسکی یکی از معروف ترین و محبوب ترین برندهایی‌ست که در عرصه مد و زیورآلات مشغول به فعالیت است. هر چند که تولیدات این برند تنها به زیورآلات ختم نمی شود. اما با اینحال باید بدانید نگهداری از این زیورآلات کار سختی بوده و روش های مختلفی را شامل می شود. نکته مهم اینجاست که شما با توجه به زیورآلاتی که استفاده می کنید روش نگهداری متفاوتی را پیش روی خود دارید. با توجه به این مسئله و با توجه به اینکه دستبند سواروسکی از جمله پرطرفدارترین محصولات این برند اتریشی به حساب می آید؛ در این مقاله در نظر داریم توضیحاتی را در راستای نگهداری از این محصول دوست داشتنی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

چگونه از دستبند سواروسکی خود مراقبت کنیم
چگونه از دستبند سواروسکی خود مراقبت کنیم

مراقبت از دستبند سواروسکی

برای اینکه بتوانید از دستبند سواروسکی خود مراقبت کنید؛ 2 روش پیش روی شما قرار دارد. روش اول که بسیار ساده است و برای چرک های سطحی بکار گرفته می شود. روش دوم اما کمی سخت و زمان بر بوده و در صورتی که نتوانستید از روش اول نتیجه دلخواه را دریافت کنید مورد استفاده قرار میگیرد. با توجه به این موضوع در این قسمت به شرح توضیحات کاملی از روش های مراقبت و تمیز کردن دستبند میپردازیم.

  • روش اول:

دقت داشته باشید که کریستال های بکار رفته در برند سواروسکی از ظرافت بسیار بالایی برخوردارند، همین مسئله ایجاب می کند که از مواد شیمیایی قوی برای تمیز کردن آنها استفاده نکنید زیرا میتواند منجر به آسیب رساندن به آنها شود. توصیه می شود که از مواد شوینده‌ای که در منزل شما یافت می شود بهره گیرید و درخشش و جلای اولیه دستبند سواروسکی را به آن برگردانید. برای اینکه در این روش موفق عمل کنید از یک دستمال کاغذی کمک بگیرید و با قرار دادن دستمال بین دو انگشت خود و سپس روی کریستال؛ آن را به سمت جلو و عقب بچرخانید تا کامل تمیز شود. همچنین میتوانید مایع ظرفشویی را مستقیما روی جواهرات بریزید و با کمک مسواک یا برس؛ تمیز کرده و آب بکشید. خمیردندان نیز میتواند به شما در تمیزکردن دستبند مربوطه نیز کمک کند. تنها باید دقت داشته باشید که مسواک بکارگرفته شده نرم باشد.

  • روش دوم :

اگر کریستال های دستبند سواروسکی از روش اول تمیز نشدند باید به سراغ وسایلی همچون کیت های تمیز کردن کریستال سواروسکی که توسط کمپانی سواروسکی تولید شده اند بروید. پارچه های پولیش که برای جواهرات مناسب هستند نیز میتواند کمک کننده باشد. هر چند که خود برند سواروسکی توصیه می کند قبل از تمیزکردن جواهرات این برند دستکش های مخصوص حمل کریستال به دست کنید تا از آسیب رساندن به کریستال های بکار رفته در دستبند جلوگیری به عمل آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =