چگونه از عکس دستبند قیمتی و یا قیمتی نبودن آن را تشخیص دهیم؟

امروزه کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که از استفاده زیورآلات قیمتی همچون جواهرات استقبال نکند. همانطور که میدانید طراحان جواهر اغلب از گوهر سنگ ها به منظور جلوه بخشیدن و روح بخشیدن به بخشی از فلز زیورآلات استفاده می کنند و سعی دارند با کمک آنها زیبایی فزاینده و خیره کننده ای را به وجود آورند. شاید جالب باشد که بدانید این زیبایی؛ انرژی مضاعف و انرژی مثبتی را به فرد استفاده کننده و البته اطرافیانش منتقل می کند به گونه ای که حتی مشاهده عکس دستبند و یا هر زیورآلات دیگری این انرژی را منتقل می کند. علاوه بر تمام موارد گفته شده خرید زیورآلات مزین شده به جواهر میتواند قیمتی چندین برابری برای محصول خریداری شده شما به همراه داشته باشد زیرا هیچ گاه مشاهده نشده که سنگ های قیمتی کاهش قیمت داشته باشند.

چگونه از عکس دستبند قیمتی و یا قیمتی نبودن آن را تشخیص دهیم؟
چگونه از عکس دستبند قیمتی و یا قیمتی نبودن آن را تشخیص دهیم؟

نگهداری از دستبند

زمانی که در عکس دستبند قیمتی و یا گردنبندی گرانبها را مشاهده میکنید مطمئنا یکی از سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول می کند این است که چگونه میتوان از این زیورالات به خوبی نگهداری کرد و طی سال های طولانی از آنها استفاده نمود. در وهله اول باید به شما بگوییم که اگر به منظور استفاده روزانه به سراغ خرید دستبند می روید فکر خرید استفاده از سنگ های قیمتی و جواهرات را از سر بیرون کنید. مسلما النگو یا دستبندی که در آن تخمه های یاقوت و برلیان کار شده مناسب انجام کار های خانه یا رفتن به باشگاه ورزشی نیست. مورد بعدی در بحث استفاده از سنگ های قیمتی در النگو یا سایر زیورآلات اطمینان از خرید سنگ اصلی و قیمت گذاری آن است، زیرا سنگ های جواهری قیمت مشخص و ثابتی ندارند و همین موضوع باعث سر در گمی مشتریان و سوء استفاده برخی افراد سودجو می شود.

نکاتی برای خرید دستبند

وقتی عکس دستبند مورد نظرتان را به مغازه دار نشان می دهید و به این مسئله تاکید دارید که دقیقا همان کار را نیاز دارید در حین خرید به ارزش سنگ توجه ویژه ای داشته باشید زیرا بزرگی سنگ، پاکی آن، تلالو در رنگ و البته جلای آن تاثیر بسیار زیاد و مستقیمی بر قیمت گذاری آن خواهد داشت. حتی شعاع میدانی آن، قطر سنگ و سنگ آن نیز میتواند اختلاف قیمت زیادی را با خود به همراه داشته باشد. از همین رو توصیه می شود هیچ گاه پس از خرید دستبند مورد نظر خود برای ارزیابی آن را به مغازه دار دیگری نشان ندهید زیرا قیمت گذاری دوباره آن در مدت زمانی کوتاه امکانپذیر نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =