چگونه موفق به خرید دستبند چرمی دخترانه اصل شویم؟

اگر نگاهی به تاریخ صنعت مد و زیبایی بیاندازید به راحتی متوجه این مسئله خواهید شد که چرم جایگاه بسیار ویژه ای در زندگی انسان ها داشته است. امروزه نیز طراحان این صنعت با تولید انواع کیف، کفش؛ لباس و همچنین زیورالات توجه بسیاری از افراد با سلایق مختلف را به سمت خود جذب کرده اند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید چرم از دباغی پوست حیوانات مختلف از جمله گاو، گوسفند، کروکودیل، مار، شترمرغ و حتی حیوانات دریایی از جمله ماهی و کوسه تهیه می شود. حال اگر در نظر دارید به خرید دستبند چرمی دخترانه بروید، یکی از مسائلی که ذهن شما را به خود مشغول می کند، خرید چرم اصل است. در این مقاله با توجه به اهمیت این موضوع توضیحاتی خدمت شما ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

چگونه موفق به خرید دستبند چرمی دخترانه اصل شویم؟
چگونه موفق به خرید دستبند چرمی دخترانه اصل شویم؟

راه‌های تشخیص چرم اصل

برای اینکه در خرید دستبند چرمی دخترانه موفق عمل کنید در وهله اول باید اصل بودن چرم آن را تشخیص دهید. در این قسمت برخی از راه های تشخیص چرم اصل را خدمت شما معرفی می کنیم:

  • تشخیص چرم اصل از روی بوی آن

یکی از راه های تشخیص چرم اصل و طبیعی، بوی آن است. چرم طبیعی به هیچ عنوان بوی پلاستیک و یا مواد شیمیایی نمی دهد. اگر بوی چرم طبیعی را نمی شناسید توصیه می شود که حتما به فروشگاه های معتبر چرم فروشی مراجعه کرده تا بوی چرم را متوجه شوید. پس از آن مطمئن باشید که همواره در تشخیص چرم طبیعی و  صد البته خرید دستبند چرمی دخترانه موفق عمل خواهید کرد.

  • از شعله آتش استفاده کنید

میتوانید برای تشخیص چرم طبیعی از شعله آتش استفاده کنید. دقت داشته باشید این روش آخرین روشی باشد که در این راه استفاده می کنید.  در این راستا شما باید شعله آتش را 5 الی 10 ثانیه بصورت مستقیم بر روی چرم بگیرید. چرم واقعی فقط اندکی نیم سوز شده بویی شبیه به بوی سوختن مو میدهد، اما چرم مصنوعی شعله ور شده و بویی شبیه به بوی سوختن پلاستیک می دهد.

  • به لبه های برش توجه کنید

توجه به لبه های برش در حین خرید دستبند چرمی دخترانه از دیگر نکاتی‌ست که میتواند به شما در تشخیص چرم اصل کمک کند. به طور طبیعی چرم های اصل لبه‌هایی نسبتا ضخیم و سفت دارند در صورتی که این مسئله در چرم مصنوعی کاملا برعکس بوده و لبه های آن کاملا یکدست و صاف است. لبه های چرم مصنوعی طوری به نظر میرسد که گویی با ماشین برش داده شده است ولی لبه های چرم اصلی رشته رشته می باشد و ممکن است کمی نامرتب به نظر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =