چگونگی ست‌کردن و خرید دستبند دخترانه اسپرت با ساعت

همه ما به خوبی میدانیم که ساعت ها تا چه اندازه در زندگی ما نقشی موثر و مهم ایفا می کنند. به‌گونه‌ای که در دنیای دیجیتال امروز کارکردی دوگانه پیدا کرده‌اند. درواقع هم نشانگر زمان و هم به عنوان یکی از مهمترین انواع زیورآلات مد روز پوشیده می شوند. جنبه های کارکردی ساعت ها پیش از این بیشتر مد نظر بوده است اما در حال حاضر آنها یکی از بخش های جدایی ناپذیر دنیای مد به حساب می آیند که می توانند استایل کلی شما را بسته به مدل و طراحی خود رقم بزنند. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده‌اید که خرید دستبند دخترانه اسپرت و ست کردن آن با ساعت نیازمند آگاهی از اصول خاصی است؟ در این مقاله در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

چگونگی ست‌کردن و خرید دستبند دخترانه اسپرت با ساعت
چگونگی ست‌کردن و خرید دستبند دخترانه اسپرت با ساعت

همراهی یک دستبند دخترانه اسپرت و ساعت

همانطور که گفته شد ساعت، کاربردی ترین و مهمترین وسیله موجود در دست شماست که همواره باید بر متمایز بودن آن با سایر زیورالات موجود در دستان خود تاکید داشته باشید. این مسئله به این معنی نیست که دستبندهای موجود هیچ اهمیتی بر استایل شما ندارند. در واقع در حین خرید دستبند دخترانه اسپرت تنها باید به مکمل بودن و تثویت اثرگذاری بر کلیت تیپ خودتان توجه کنید. از رایج ترین اشتباهاتی که در ست کردن دستبند و ساعت رخ می دهد استفاده همزمان از ساعتی فوق‌العاده و دستبندی فوق‌العاده‌تر است. چنین انتخابی تشخیص اینکه پروژکتور بایستی بر کدام زیور بیفتد را با کمی اشکال مواجه می کند.

چند دستبند نامشخص‌تر و یک ساعت

طراحان و متخصصان مد و زیبایی بر این عقیده‌اند که هیچ قانونی مبنی بر استفاده یک ساعت، تنها با یک دستبند وجود ندارد. و این امکان برای شما وجود دارد که همراه با ساعت‌تان از چندین دستبند به طور همزمان استفاده نمائید. تنها نکته‌ای که باید در این راستا به این توجه داشته باشید که دستبندها به هیچ عنوان از جلوه ساعت‌تان کم نکنند و به خوبی از پس وظیفه اصلی‌شان که لحن دهی و تقویت ظاهر شماست برمی‌آیند. از جمله دستبندهایی که در این راستا میتواند استایلی شیک، زیبا، سبک و اصیل را برای شما فراهم آورد دستبندهای ریسمانی‌ست که ست شدن آن با ساعت صفحه گرد بسیار مناسب خواهد بود. مشخص است که این ساعت ها به علت بزرگی صفحه و ظاهر زمخت شان بر دست به خوبی دیده می‌شوند. و دستبندهای ریسمانی که زیاد هم دیده نمی‌شوند برای نقطه تمرکز اصلی (ساعت) قاب زیبایی را پدید می‌آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 7 =