چگونگی ست کردن، گردنبند مروارید با زیورآلات

همه ما به این مسئله آگاهی داریم که سنگ مروارید یکی از گران ترین سنگ‌هایی است که طراحان برای ساخت زیورآلات به سراغ استفاده از آن میروند. این سنگ که به مراتب توجه افراد زیادی را به سمت خود جذب می کند علاوه بر زیبایی، از خاصیت درمانی و دارویی نیز بهره مند است. با اینحال در حین خرید و استفاده از این سنگ، با رنگ‌های متفاوتی از آن روبرو خواهید شد اما رنگ سفید یا همان کرم طرفداران بیشماری را به سمت خود جذب کرده است. اگر نگاهی به اطرافتان بیاندازید متوجه خواهید شد که اکثر افراد دستبند و یا گردنبند مروارید پوشیده‌اند و یا اینکه هدیه گرفته‌اند که این خود بسیار قابل تامل است. با توجه به این مسئله در این مقاله در نظر داریم نکاتی برای ست کردن این گردنبند با سایر زیورآلات خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

چگونگی ست کردن، گردنبند مروارید با زیورآلات
چگونگی ست کردن، گردنبند مروارید با زیورآلات

گردنبند مروارید و زیورالات

اگر به دنبال ست کردن گردنبند مروارید با زیورالات خود هستید؛ باید بدانید که کار سختی پیش رو دارید. این دسته از گردنبندها به دلیل ظاهر خاص و منحصر به فرد خود به آسانی با سایر زیورآلات شما ست نمی شوند و نمیتوانید با خیالی آسوده انها را استفاده کنید. از همین رو باید بدانید؛ اگر به ست های رسمی علاقه دارید در کنار این نوع گردنبند به سراغ گوشواره های مرواریدی بروید. مطمئنا میتواند نتیجه دلخواهی را با خود به همراه داشته باشد و البته ظاهری شیک را برای شما فراهم آورد. البته گوشواره های اشکی و میخی نیز جزء دیگر گزینه‌های مناسب شما به حساب می‌آید. حتی این امکان برای شما وجود دارد که به سراغ زیورالاتی بروید که دارای سنگ هستند. این نوع از زیورآلات خصوصا اگر همرنگ با ست مرواریدی شما باشند میتواند هارمونی زیبایی را به وجود آورد.

استفاده از جواهرات الماس یک راه آسان دیگری‌ست که میتوانید در پیش گیرید. خاصیت جواهرات در این است که به دلیل زرق و برق بالای خود با هر گردنبند و دستبندی ست خواهند شد. اگر به دنبال استفاده از زیورآلات سنگی هستید؛ توصیه می کنیم که حتما رنگ آن را رنگ لباستان ست کنید. در این میان بهره گیری از گوشواره های میخی کلاستر که از چندین سنگ قیمتی تشکیل شده اند و یا تک نگین میتواند انتخاب خوبی به شمار آید و ست زیبایی را برای شما فراهم کند. مسئله مهم دیگری که در این راستا وجود دارد این است که فلزی که در جواهرات شما بکار رفته ارتباط مستقیمی به نوع و رنگ مروارید دارد. پس تا حد امکان از طلا در کنار گردنبند مروارید سفید، کرم یا زرد استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =