کدام گردنبند رومانتویی مناسب یقه شماست؟

یکی از پرطرفدارترین زیورآلاتی که توسط خانم های ایرانی مورد استفاده قرار میگیرد؛ گردنبند رومانتویی است. این گردنبند که در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد برای مصارف متفاوت همچون ادارات، محل کار، دانشگاه، آموزشگاه و… کاربرد دارد. هر چند که با توجه به اندازه گردن، فرم بالا تنه و مدل لباس انتخاب های متفاوتی توسط خانم ها صورت میگیرد. برای اینکه بتوانید در این راستا انتخابی درست تر و متناسب تر با استایل خود داشته باشید. در این مقاله توضیحاتی در باب ارتباط میان گردنبند رومانتویی و یقه مناسب خدمت شما ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

کدام گردنبند رومانتویی مناسب یقه شماست؟
کدام گردنبند رومانتویی مناسب یقه شماست؟

یقه لباس و رومانتویی

همانطور که گفته شد یقه لباس از جمله مواردی‌ست که در حین خرید گردنبند رومانتویی باید به آن توجه داشته باشید. در واقع اکثرا توصیه می شود اگر لباس شما یقه ای صاف دارد، استفاده از زیورآلاتی همچون گوشواره میتواند انتخاب به مراتب بهتری نسبت به گردنبندهای اینچنینی باشد. با به تن کردن لباس هایی با یقه پوشیده باید به سرغ گردنبندهای بلند و چندتایی بروید که پرزرق و برق باشد. دقت داشته باشید استفاده از زنجیرها و آویزهای کوچک، آنها را کم ارزش و بسیار بد نشان می دهد. اندازه گردنبندتان طوری باید باشد که بالای یقه لباستان قرار گیرد، هرگز گردنبندتان را روی مرز یقه قرار ندهید زیبایی یقه و گردنبندتان گرفته می شود. با بلوزهای رکابی یا تاپ ها می توانید گردنبندهای بلند چند رشته ای را ست کنید.

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که گردنی بلند و مناسبی دارید، استفاده از گردنبند رومانتویی نمیتواند گزینه مناسبی برای شما به حساب آید . اغلب توصیه می شود به سراغ گردنبندهایی که به دور گردن مثل دستبند بسته می شوند بروید. این مدل گردنبندها گردن شما را مناسب تر نشان می دهد و زیبایی شما را دو چندان می کند. دسته دیگر افراد با گردن خیلی باریک و بلند هستند که هرگز نباید به سراغ گردنبندهای طوقی شکل با پهنای کم بروند این مسئله گردن آنها را بلندتر از آن چیزی که هست نشان می دهد. دسته سوم به افراد با گردن کوتاه مرتبط است. این دسته از افراد راحت ترین نوع افراد در استفاده از گردنبند هستند زیرا میتوانند از ترکیب دوتایی گردنبندهای ظریف استفاده کنند، البته توجه داشته باشید ست کردن آنها با یقه هفت یا مدل یقه های باز بیشترین تاثیر و نمود را دارد . همچنین بلندی گردنبندتان تا بالای سینه باید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =